Центр Сервісного Обслуговування (ЦСО) надає свої послуги у Донецькій області, має всі необхідні ліцензії та сертифікати. Досвід і професіоналізм фахівців ЦСО дозволить вирішити виниклі питання по ремонту РРО, реєстрації контрольно-касових машин, сервісного супроводу.


Всі співробітники Центру Сервісного Обслуговування володіють багаторічним досвідом обслуговування і касових апаратів і фіскальних реєстраторів. Сертифікати головних постачальників торговельного обладнання підтверджують високий рівень кваліфікації кожного інженера ЦСО.


При укладанні договору на обслуговування наша фірма використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вартість обслуговування залежить від кількості апаратів, моделей РРО, територіального розташування РРО, сфери застосування РРО.


Звертайтеся до нас за адресою: м.Покровськ, вул.Прокоф’єва, 82
телефон: (095)698-98-87 (Анатолій Владиславович), (095)114-19-69 (Анастасія).


Наш сервісний центр надає наступні послуги з сервісного обслуговування РРО:


Введення в експлуатацію РРО включає в себе: перевірку комплектації і працездатності РРО, перевірка на відповідність еталонної версії прошивки апарату згідно з реєстром РРО, програмування реквізитів чека, режимів роботи і необхідних установок, заповнення документації згідно вимог поточного законодавства, опломбування РРО засобами контролю (контрольними марками).
РРО за допомогою МБ SAM встановлює захищене з'єднання зі службою персоналізації через інформаційну еквайра і передає їй ідентифікаційний номер МБ SAM, фіскальний номер РРО, заводський номер РРО та унікальний номер РРО (або модема), після отримання даних сервером податкової, служба персоналізації передає ЦОД РРО та РРО інформацію про успішне виконання персоналізації РРО.
Технічне обслуговування РРО проводяться відповідно до гарантійного та післягарантійного вимогами заводу-виготовлювача. При виявленні будь-яких поломок в роботі Вашого РРО (неправельную дата / час, порушення реквізитів виду чека, некоректність підсумкових сум і т. П.) І неможливості усунення цієї несправності, дотримуючись інструкції по експлуатації РРО, силами персоналу Вашої організації слід, не знімаючи Z-звіту, припинити роботу на касовому апараті і негайно зв'язатися з фахівцями технічної підтримки.
Вас навчать поводитися з апаратом (якщо Ви бачите його вперше в житті); доведуть до відома про вимоги, що пред'являються податковими органами до роботи касира; попередять про можливі (найбільш поширених) помилки (випадки з життя вже бувалих касирів).
Зняття РРО з реєстрації в ЦСО (розпломбування РРО) здійснюються за заявою власника. Після зняття з обліку в ЦСО Вам видається Довідка про розпломбування РРО, яку необхідно пред'явити в ДПІ за місцем реєстрації РРО.