Заказать продукт

Замовити продукт

Надішліть нам замовлення на продукт і наші співробітники обов'язково зв'яжуться з Вами. Ми будемо раді відповісти на питання і запропонувати оптимальні рішення для Ваших завдань.


Ім'я*
Пошта*
Мобільний телефон*
Додаткова інформація
Захист від автоматичного заповнення
 
 

* - Обов'язкові поля

video.jpg

Сьогодні, відеоспостереження є ефективним засобом охорони особистого і громадського майна, а також надає можливість контролювати виробничі процеси.


ТМ ''Hikvision'' – це відомий, надійний та перевірений часом постачальник систем відеоспостереження.


У нас ви можете придбати відеокамери, відеореєстратори, а також інші комплектуючі торгової марки ТМ ''Hikvision''. Наші досвідчені фахівці допоможуть підібрати обладнання під ваші потреби, проконсультують щодо додаткових характеристик, та, при необхідності змонтують систему. Ми займаємось виключно офіційною, сертифікованою продукцією. Гарантія на всю продукцію від 1 року від виробника.


Монтаж системи відеоспостереження передбачає наявність проекту або технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватись роботи. Наша компанія виконує весь комплекс робіт і послуг для систем внутрішного і зовнішнього відеоспостереження:

  • проектування систем відеоспостереження (ми готуємо технічне завдання безкоштовно);
  • монтаж і пуско-налагоджування системи;
  • технічне обслуговування, ремонт систем відеоспостереження.

Вартість робіт по монтажу систем відеоспостереження залежить від типу системи, від площі будівлі (приміщення, території), від кількості устаткування і матеріалів, необхідних для монтажу. Додатковими чинниками, які впливають на вартість робіт є: терміновість виконання робіт, складні умови монтажу (обмеженість, висотні або вуличні роботи).


Усі роботи виконуються по погодженому з замовником графіку. Гарантія на монтажні роботи, внутрішнє відеоспостереження – 3 роки, зовнішнє – 1 рік.