07.12.2020

Перехід програм Бухгалтерія для України 2.0 на програми лінійки «BAS Бухгалтерія»Шановні колеги!


Стаття актуальна для користувачів програм на базі платформ 1С:Підприємство 8, а саме, конфігурацій Бухгалтерія для України ПРОФ та Базової редакції.


Знято з продажів «Бухгалтерія для України» редакція 2.0


Повідомляємо, що з 01.10.2020 р. було знято з продажу програмні продукти, що містять редакцію 2.0 «Бухгалтерії для України»:

 • Бухгалтерія 8 для України. Базова версія;
 • Бухгалтерія 8 для України;
 • Бухгалтерія 8 для України. Комплект на 5 користувачів.

Зверніть увагу, підтримка, вищезазначених продуктів, припиняється після закінчення здачі звітності за 2020 рік (з травня 2021 року).


Існуючим користувачам продуктів, що включають редакцію 2.0 «Бухгалтерії для України», рекомендуємо скористатися пільговим переходом на аналогічний продукт «BAS Бухгалтерія» за 300 грн без обмежень за термінами.


Умови переходу на програми лінійки «BAS Бухгалтерія»


Існують такі варіанти переходу на програми лінійки «BAS Бухгалтерія» залежно від програми попереднього покоління:

 • Пільгові апгрейди з аналогічних продуктів старого покоління на програму «BAS Бухгалтерія» здійснюються за фіксованою ціною 300 грн. без ПДВ та не обмежені у часі (обов’язковий договір ІТС).

  Наприклад:
  • програма Бухгалтерія 8 для України змінюється на «BAS Бухгалтерія ПРОФ»;
  • програма Бухгалтерія 8 для України. Базова версія змінюється на «BAS Бухгалтерія. Базова»;
  • програма Бухгалтерія 8 для України. Комплект на 5 користувачів змінюється на «BAS Бухгалтерія ПРОФ. Комплект на 5 користувачів».

 • Стандартні апгрейди на продукти «BAS Бухгалтерія» (Базова, ПРОФ, ПРОФ.Комплект на 5 користувачів, КОРП), здійснюються за стандартними правилами (вартість обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаних програмних продуктів мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості набору продуктів) та не обмежені у часі (актуально для тих, хто не має договору ІТС).

 • Пільговий перехід з програми «Комплект прикладних рішень на 5 користувачів» на програму «BAS Бухгалтерія ПРОФ (комплект для пільгового переходу)» можна здійснити до 31.12.2020 р.

Для здійснення апгрейду (як пільгового, так і стандартного) необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту (для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд.


Технічно процес переходу на використання продуктів нового покоління максимально спрощено і здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).


Звертаємо увагу! В редакції 2.0 програми «Бухгалтерія для України» здійснюється підтримка законодавства 2020 року (включаючи регламентовану звітність за 2020 рік). Зміни законодавства 2021 року реалізовуватися не будуть. Підтримка редакції 2.0 програми «Бухгалтерія для України» припиняється з 5 березня 2021 року (після закінчення здачі звітності за 2020 рік).Завжди готові допомогти!


Контактні телефони: +38 (095) 406-52-52 Олексій, +38 (099) 409-78-10 Юлія.


Возврат к списку