01.08.2020
Випущені нові (1.1.32.1) версії конфігурацій «UA-Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ, редакція 1.1»
Шановні колеги!
Нове у версії:
- Законодавчі зміни
- Оновлені індекси інфляції.
- Реалізовані нові формати вивантаження реєстрів зобов'язань, фінансових зобов'язань та платіжних доручень. У документі "Зобов'язання" збільшено розмір реквізиту "Номер договору" до 32-х знаків. У документі "Фінансове зобов'язання" збільшено розмір реквізиту "Номер документа постачальника" до 32-х знаків. У довіднику "Ідентифікатори закупівель" збільшена довжина найменування до 30 знаків.
- Підсистема «Договори»
- Реалізовано нові звіти "Аналіз виконання договорів з постачальниками" та "Розширений аналіз договорів з постачальниками".
- Підсистема «ТМЦ»
- Для документа "Надходження ТМЦ" додано введення на підставі документа "Вибуття ТМЦ". При введенні на підставі автоматично заповнюється вид операції "Повернення ТМЦ від покупця".
- У документ "Надходження ТМЦ" додана нова друкована форма "Зворотна накладна від покупця", формується лише для виду операції "Повернення ТМЦ від покупця".
- Для документа "Вибуття ТМЦ" додано введення на підставі документа "Надходження ТМЦ". При введенні на підставі автоматично заповнюється вид операції "Повернення ТМЦ постачальнику".
- У документ "Вибуття ТМЦ" додана нова друкована форма "Повернення постачальнику", формується лише для виду операції "Повернення ТМЦ постачальнику".
- Підсистема «Кадри»
- Додано новий кадровий звіт "Середньооблікова чисельність співробітників".
- Додано регламентований статистичний звіт "Звіт із праці (форма № 1-ПВ), затверджений наказом Держстату від 31.07.2019 № 259.
- Розширення функціональних можливостей
- У довідники "ТМЦ" та "Послуги" доданий новий реквізит "Пільга з ПДВ", призначений для зберігання назви операції, використовується при заповненні Додатка 6 декларації з ПДВ.
- У документі "Податкова накладна", при додаванні нових рядків у табличні частини "Послуги" чи "ТМЦ" додана функція автоматичного заповнення реквізитів "Пільга з ПДВ" та "Назва операції (для додатка Д6)" на закладці "Додаткова інформація". Дані реквізитів використовуються при заповненні назви операції Додатка 6 декларації з ПДВ.
- Виправлені виявлені зауваження
Способи отримання оновлень типових конфігурацій для UA-Бюджет:
Отримати оновлення в офісі ТОВ "ІТЦ "Компас" за адресою: м. Покровськ, вул. Прокоф'єва, 82, 1 поверх, офіс 9 або відправити запит на office@itc-compass.com з інформацією: наіменування підприємства та регістраційного номеру програми.
Порядок оновлення конфігурації 1С:Підприємство (загальна інструкція; в деяких галузевих рішеннях можуть бути зміни в послідовності оновлень):
Для оновлення версії конфігурації треба використовувати режим "Оновлення конфігурацій". Файл оновлення 1Cv8.cfu розміщено в каталозі шаблонів (за замовчуванням - підкаталог tmplts\ каталогу установки 1С:Підприємства 8), у підкаталозі \Molenari\<назва конфігурації>\<номер версії конфігурації>\.
- Створіть резервну копію вашої інформаційної бази.
Резервну копію можна створити:
- при використанні файлового варіанта 1С:Підприємства 8 - шляхом копіювання файлу 1СV8.1CD в окремий каталог;
- при використанні клієнт - серверного варіанта 1С:Підприємства 8 - засобами SQL Server.
Незалежно від варіанта 1С:Підприємства 8, що використовується, резервну копію можна створити, за допомогою режиму вивантаження інформаційної бази. Для цього:
- запустіть систему 1С:Підприємство в режимі "Конфігуратор";
- у меню "Адміністрування" виберіть пункт "Вивантаження інформаційної бази";
- у діалозі, що відкрився, укажіть ім'я файлу, у який будуть записані дані.
- Під час оновлення конфігурації не повинні виконуватися регламентні й фонові завдання:
- Для контролю над виконанням завдань і їх скасування необхідно використовувати обробку «Консоль завдань» з диска ІТС.
- Якщо існують завдання, що виконуються за розкладом, необхідно заборонити їхнє виконання на час оновлення конфігурації.
- При використанні файлового варіанта роботи з інформаційною базою для цього потрібно завершити роботу програми - планувальника завдань.
- У клієнт-серверному варіанті роботи слід використовувати утиліту адміністрування, де потрібно встановити прапорець «Блокування регламентних завдань включена» у властивостях інформаційної бази.
- Якщо в конфігурації виконувалися доробки, що викликають запуск фонових завдань, слід заборонити їхнє виконання на час відновлення конфігурації.
- Після оновлення конфігурації виконання завдань можна знову дозволити.
- Запустіть систему 1С:Підприємство в режимі "Конфігуратор".
- Відкрийте конфігурацію, для цього в меню "Конфігурація" виберіть пункт "Відкрити конфігурацію".
- Викличте режим "Оновлення конфігурацій", для цього в меню "Конфігурація", підміню "Підтримка", виберіть пункт "Оновити конфігурацію".
- У діалозі вибору оновлення як джерело оновлення вкажіть "Доступні оновлення", після чого виберіть потрібне оновлення у відповідному списку.
- Якщо в списку оновлень необхідне оновлення відсутнє, то в діалозі вибору оновлення як джерело оновлення вкажіть "Файл оновлення", після чого виберіть потрібний файл оновлення (за замовчуванням 1cv8.cfu).
- У вікні "Оновлення конфігурацій" натисніть кнопку "OK" для продовження оновлення конфігурації.
- Після завершення буде відкрите вікно "Конфігурація", що містить конфігурацію із внесеними змінами. Виконайте збереження конфігурації.
Порядок оновлення наведений тут
Возврат к списку