18.02.2020
Випущені нові (1.1.26) версії конфігурацій «UA-Бюджет».
Шановні колеги!
Нове у версії
- Законодавчі зміни
- Оновлені індекси інфляції.
- Внесені зміни до плану рахунків відповідно до наказу № 514 від 09.12.2019 р.
- Внесені зміни до формування проводок з безоплатного отримання необоротних активів відповідно до наказу № 514 від 09.12.2019 р.
- Реалізовані нові форми регламентованих звітів «Декларація з ПДВ» та «Уточнюючий розрахунок з ПДВ» відповідно до наказу № 488 від 20.11.2019 р.
- Грошові кошти, зобов’язання
- До документів «Банківська виписка» та «Прибутковий касовий ордер» додані нові види операцій «Повернення підзвітних коштів по відомостям», які дозволяють вибирати документ «Відомість підзвіт» за сумами, які повертаються підзвітними особами. Для цього у документі «Відомість підзвіт» реалізоване автоматичне заповнення даних за залишками сум не використаних підзвітних коштів (види операцій «Повернення підзвітних коштів (банк)» та «Повернення підзвітних коштів (каса)»).
- Договори
- У документах «Договір» та «Додаткова угода» реалізоване заповнення підрозділу та ДРО у табличній частині «Розподіл за КЕКВ». Для автоматичного заповнення підрозділу та ДРО у табличній частині «Розподіл за КЕКВ» потрібно у табличних частинах «ТМЦ», «Необоротні активи» та «Послуги» заповнити відповідні дані. У зв’язку з цим змінено формування та заповнення підрозділу та ДРО у документах, створених на підставі за розподілом та у проведеннях документів «Договір» та «Додаткова угода».
- Розширення функціональних можливостей
- Реалізована можливість відображення кодів доходів бюджету з фінансування, субвенції та за іншими кодами надходжень коштів зі спеціального фонду у друкованих формах кошторисних документів та звітів, а також вивантаження кошторисних документів до казначейства:
- документи «Кошторис» та «Коригування кошторису»;
- документи «План асигнувань» та «Коригування плану асигнувань»;
- звіти «Кошторис» та «Зведені показники спеціального фонду»;
- регламентовані звіти «Форма № 4-1д, № 4-1м», «Форма № 4-2д, № 4-2м» та «Форма № 4-4д».
- Для цього у довіднику «Коди доходів бюджету» для кожного коду потрібно вказати «Вид надходжень спеціального фонду (регламентовані звіти)». В залежності від обраного виду буде виконуватися заповнення даних у табличній частині «Надходження коштів із спеціального фонду бюджету».
- Увага! Для наперед визначених груп кодів 25010000 та 25020000 у довіднику «Коди доходів бюджету» поле «Вид надходжень спеціального фонду (регламентовані звіти)» заповнювати не потрібно.
- Виправлені виявлені зауваження.
Способи отримання оновлень типових конфігурацій для UA-Бюджет:
Отримати оновлення в офісі ТОВ "ІТЦ "Компас" за адресою: м. Покровськ, вул. Прокоф'єва, 82, 1 поверх або відправити запит на office@itc-compass.com з інформацією, яка необхідна для отримання оновлень: наіменування підприємства та регістраційний номер програми.
Порядок оновлення конфігурації 1С:Підприємство (загальна інструкція; в деяких галузевих рішеннях можуть бути зміни в послідовності оновлень):
Для оновлення версії конфігурації треба використовувати режим "Оновлення конфігурацій". Файл оновлення 1Cv8.cfu розміщено в каталозі шаблонів (за замовчуванням - підкаталог tmplts\ каталогу установки 1С:Підприємства 8), у підкаталозі \Molenari\<назва конфігурації>\<номер версії конфігурації>\.
- Створіть резервну копію вашої інформаційної бази.
Резервну копію можна створити:
- при використанні файлового варіанта 1С:Підприємства 8 - шляхом копіювання файлу 1СV8.1CD в окремий каталог;
- при використанні клієнт - серверного варіанта 1С:Підприємства 8 - засобами SQL Server.
Незалежно від варіанта 1С:Підприємства 8, що використовується, резервну копію можна створити, за допомогою режиму вивантаження інформаційної бази. Для цього:
- запустіть систему 1С:Підприємство в режимі "Конфігуратор";
- у меню "Адміністрування" виберіть пункт "Вивантаження інформаційної бази";
- у діалозі, що відкрився, укажіть ім'я файлу, у який будуть записані дані.
- Під час оновлення конфігурації не повинні виконуватися регламентні й фонові завдання:
- Для контролю над виконанням завдань і їх скасування необхідно використовувати обробку «Консоль завдань» з диска ІТС.
- Якщо існують завдання, що виконуються за розкладом, необхідно заборонити їхнє виконання на час оновлення конфігурації.
- При використанні файлового варіанта роботи з інформаційною базою для цього потрібно завершити роботу програми - планувальника завдань.
- У клієнт-серверному варіанті роботи слід використовувати утиліту адміністрування, де потрібно встановити прапорець «Блокування регламентних завдань включена» у властивостях інформаційної бази.
- Якщо в конфігурації виконувалися доробки, що викликають запуск фонових завдань, слід заборонити їхнє виконання на час відновлення конфігурації.
- Після оновлення конфігурації виконання завдань можна знову дозволити.
- Запустіть систему 1С:Підприємство в режимі "Конфігуратор".
- Відкрийте конфігурацію, для цього в меню "Конфігурація" виберіть пункт "Відкрити конфігурацію".
- Викличте режим "Оновлення конфігурацій", для цього в меню "Конфігурація", підміню "Підтримка", виберіть пункт "Оновити конфігурацію".
- У діалозі вибору оновлення як джерело оновлення вкажіть "Доступні оновлення", після чого виберіть потрібне оновлення у відповідному списку.
- Якщо в списку оновлень необхідне оновлення відсутнє, то в діалозі вибору оновлення як джерело оновлення вкажіть "Файл оновлення", після чого виберіть потрібний файл оновлення (за замовчуванням 1cv8.cfu).
- У вікні "Оновлення конфігурацій" натисніть кнопку "OK" для продовження оновлення конфігурації.
- Після завершення буде відкрите вікно "Конфігурація", що містить конфігурацію із внесеними змінами. Виконайте збереження конфігурації.
Порядок оновлення наведений тут
Возврат к списку