16.12.2019

Поштові відправлення здорожчають - слідуйте на боці #ЕДО!


Нам, українцям, не звикати до постійного зростання цін. Разом із продуктами та товарами широкого вжитку дорожчають і поштові послуги! А це питання вкрай актуальне та болюче для сервісних та продуктових компаній, які щомісяця величезними пачками відправляють первинні документи контрагентам!

Так, “Укрпошта” повідомила про чергове підвищення вартості поштових відправлень з 1-го січня 2020 року. А це означатиме додаткові витрати, які ляжуть на плечі українського бізнесу.

M.E.Doc пропонує вигідну альтернативу — електронний документообіг всього за 100 на місяць! 10, 100, 10 000 чи 100 000 документів — неважливо! Безлімітна кількість за фіксовану вартість.

Паперовий документообіг — невиправдані витрати! Давайте розберемося чому?!

Відірви, лизни, а потім ще й заплати за це сумнівне задоволення! Якось зовсім не діджитально, зважаючи на розвиток технологічного прогресу!

Кожен бухгалтер підтвердить, що друкувати, підписувати, пакувати, відправляти, а потім ще й відстежувати доставку документів — це виснажливо. Коли компанія має невелику кількість контрагентів — ще пів біди, але коли мова йде про сотні, а то й тисячі контрагентів — це вже справжнє стихійне лихо.

Співробітники витрачають дні, а інколи й тижні на обробку первинних документів, а власники — тисячі гривень щомісяця.

Електронний документообіг з M.E.Dоc звільняє від усіх цих проблем та дозволяє заощаджувати час та кошти!

Джерело: https://medoc.ua/uk/blog/poshtovi-vidpravlennja-zdorozhchajut-chas-perehoditi-na-edo

Звертайтеся до нашого відділу електронних послуг «Твій час» та отримуй програмне забезпечення M.E.DOC.Електронний документообіг за лічені хвилини. Чекаємо Вас за адресою:
м.Покровськ, вул.Прокоф’єва, 82, (перший поверх, каб.11.), тел. (099)732-50-36.


Возврат к списку