18.11.2019

До уваги користувачів Windows XP, Vista та інших неактуальних версій ОС з 2019 року.


WindowsXP.jpg

Шановні клієнти! Просимо подбати про перехід на одну з останніх версій операційної системи Windows зі встановленими актуальними оновленнями для систем безпеки.


У зв′язку з тим, що Microsoft припинив офіційну підтримку своїх старих версій операційних систем, як-то: Windows ХРWindows Vista та ін., і більше не забезпечує випуск сучасних оновлень безпеки та технічних виправлень для них, розробник програми M.E.Doc змушений зупинити підтримку роботи програми на неактуальних версіях Windows.


Всі оновлення M.E.Doc будуть налаштовані на роботу тільки на сучасних операційних системах, які офіційно підтримуються корпорацією Microsoft. На комп’ютерах зі старими ОС програма більше оновлюватися не буде.


Джерело інформації:  https://medoc.ua/uk/news/recommedation-for-users-with-old-OS


З питань роботи програмного забезпечення M.E.Doc звертайтеся до нашого відділу за адресою м.Покровськ, вул.Прокоф’єва, 82 (перший поверх, каб.11) або за тел. 099-732-50-36.


Технічні спеціалісти нашого сервісного центру допоможуть Вам зробити оновлення операційної системи за адресою: м.Покровськ, вул.Прокоф’єва, 82 (перший поверх, вхід через магазин Канцелярії) або за тел. 099-286-47-58.


Возврат к списку