29.08.2019

Випущені нові (2.0.17) версії конфігурацій «Бухгалтерія для України, редакція 2.0» та «Бухгалтерія для України (базова), редакція 2.0».


Шановні колеги!


Нове у версії

·         Грошові кошти

o    Номери банківських рахунків у форматі IBAN

Реалізована можливість використання номерів банківських рахунків у форматі IBAN відповідно до постанов НБУ № 162 від 28.12.2018 та № 41 від 22.02.2019 р.

·         Регламентована звітність

o    Декларація про прибуток

Додано опціонально можливість не включати до складу різниць бухгалтерську амортизацію МНМА та бібліотечних фондів. При включеному прапорі «Не враховувати бухгалтерську амортизацію МНМА та бібліотечних активів в додатку РІ" на закладці "Параметри заповнення" Декларації, до складу показника РІ 1.1.1 не включаються суми бухгалтерської амортизації необоротних активів 10й і 11й податкових груп.

·         Друковані форми

o    Нова друкована форма товарно-транспортної накладної (форма № 1-ТН)

Реалізовано заповнення по новій друкованій формі "Товарно-транспортної накладної (форма № 1-ТН)" відповідно з урахуванням змін, внесених наказом Мінінфраструктури № 134 України № 413 від 03.06.2019.

 

Способи отримання оновлень типових конфігурацій для 1С:Підприємство 8:              

1. Користувачі та партнери можуть провести оновлення за допомогою механізму інтернет-подтримки, вбудованого в типові конфігурації, або завантажити оновлення безпосередньо з веб-сайту https://releases.1c.eu. Доступ на сайт можливий тільки при підписці на ІТС або користувачам, які мають зареєстровану програму типу «базова».
2. Отримати оновлення в офісі ТОВ "ІТЦ "Компас" за адресою: м. Покровськ, вул. Прокоф'єва, 82, 1 поверх, офіс 9 або відправити запит на hline@itc-compass.com з інформацією: наіменування підприємства та регістраційного номеру програми.

Порядок оновлення конфігурації 1С:Підприємство (загальна інструкція; в деяких галузевих рішеннях можуть бути зміни в послідовності оновлень):


Для оновлення версії конфігурації треба використовувати режим "Оновлення конфігурацій". Файл оновлення 1Cv8.cfu розміщено в каталозі шаблонів (за замовчуванням - підкаталог tmplts\ каталогу установки 1С:Підприємства 8), у підкаталозі \Molenari\<назва конфігурації>\<номер версії конфігурації>\.

 1. Створіть резервну копію вашої інформаційної бази.
  Резервну копію можна створити:
  • при використанні файлового варіанта 1С:Підприємства 8 - шляхом копіювання файлу 1СV8.1CD в окремий каталог;
  • при використанні клієнт - серверного варіанта 1С:Підприємства 8 - засобами SQL Server.

Незалежно від варіанта 1С:Підприємства 8, що використовується, резервну копію можна створити, за допомогою режиму вивантаження інформаційної бази. Для цього:

 • запустіть систему 1С:Підприємство в режимі "Конфігуратор";
 • у меню "Адміністрування" виберіть пункт "Вивантаження інформаційної бази";
 • у діалозі, що відкрився, укажіть ім'я файлу, у який будуть записані дані.

 • Під час оновлення конфігурації не повинні виконуватися регламентні й фонові завдання:
 • Для контролю над виконанням завдань і їх скасування необхідно використовувати обробку «Консоль завдань» з диска ІТС.
 • Якщо існують завдання, що виконуються за розкладом, необхідно заборонити їхнє виконання на час оновлення конфігурації.
 • При використанні файлового варіанта роботи з інформаційною базою для цього потрібно завершити роботу програми - планувальника завдань.
 • У клієнт-серверному варіанті роботи слід використовувати утиліту адміністрування, де потрібно встановити прапорець «Блокування регламентних завдань включена» у властивостях інформаційної бази.
 • Якщо в конфігурації виконувалися доробки, що викликають запуск фонових завдань, слід заборонити їхнє виконання на час відновлення конфігурації.
 • Після оновлення конфігурації виконання завдань можна знову дозволити.

  1. Запустіть систему 1С:Підприємство в режимі "Конфігуратор".
  2. Відкрийте конфігурацію, для цього в меню "Конфігурація" виберіть пункт "Відкрити конфігурацію".
  3. Викличте режим "Оновлення конфігурацій", для цього в меню "Конфігурація", підміню "Підтримка", виберіть пункт "Оновити конфігурацію".
  4. У діалозі вибору оновлення як джерело оновлення вкажіть "Доступні оновлення", після чого виберіть потрібне оновлення у відповідному списку.
  5. Якщо в списку оновлень необхідне оновлення відсутнє, то в діалозі вибору оновлення як джерело оновлення вкажіть "Файл оновлення", після чого виберіть потрібний файл оновлення (за замовчуванням 1cv8.cfu).
  6. У вікні "Оновлення конфігурацій" натисніть кнопку "OK" для продовження оновлення конфігурації.
  7. Після завершення буде відкрите вікно "Конфігурація", що містить конфігурацію із внесеними змінами. Виконайте збереження конфігурації.

  Порядок оновлення наведений тут

  Возврат к списку