15.05.2019

Що таке захищений носій ключової інформації?


Захищений носій (токен) для ЕЦП

Що таке захищений носій ключової інформації?Захищений носій ключової інформації являє собою пристрій, призначений для безпечного зберігання ключів ЕЦП. По суті це апаратно-програмний засіб ЕЦП, виконаний у вигляді токена - USB-пристрою (зовні схожого на флешку) або смарт-карти (пластикової картки з чіпом).


Особливості захищених носіїв:


-Забезпечують не вилучення секретного (особистого) ключа ЕЦП. Секретний ключ ніколи не залишає носій. Таким чином, ключ існує в єдиному екземплярі й копіювання ключа неможливо.
-Генерація ключа і всі операції з ним виконуються всередині носія. При підписанні документ передається в носій, обчислення ЕЦП проводиться всередині носія.
-Носій захищений паролем доступу, кількість спроб введення якого обмежено (7 спроб). Це захищає ключ від несанкціонованого використання в разі втрати носія.


Переваги захищених носіїв:

  
-Ключ неможливо скопіювати, отже, зловмисник не зможе непомітно викрасти ключ, навіть якщо носій залишився без нагляду.
-Шкідливі програми не можуть перехопити ключ з пам'яті комп'ютера в момент підписання і передати зловмисникові.
-Віруси і програми-шифрувальники не можуть пошкодити ключ на носії.
-Навіть в разі втрати носія з ключем ймовірність швидкого підбору пароля до носія мінімальна.


ФОРМИ ЗАХИЩЕНИХ НОСІЇВ:


33.jpgЕлектронний USB-ключ SecureToken-337M (обсяг пам'яті 36 кбайт, виконаний у вигляді накопичувача в пластиковому корпусі, призначений для зберігання ЕЦП);

44.jpgSecureToken-337К (обсяг пам'яті 36 кбайт, виконаний у вигляді флешки, призначений для зберігання ЕЦП);

333.jpgЕлектронний ключ SecureToken-337F (обсяг пам'яті: від 4 до 32 Гбайт, виконаний у вигляді флешки, дозволяє зберігати ЕЦП і особисті дані клієнта).


Замовити захищені носії (токени) та дізнатись більше детальної інформації щодо роботи з ними, ви можете:Донецька обл., м. Покровськ, вулиця Прокоф’єва, буд. 82, 1 поверх, офіс 11. Тел. (06239) 2-72-65, (099) 73 25 036 ел. пошта anik.ltd.kr@gmail.com

Возврат к списку