Підвищення цін на інформаційно-технологічний супровід
Для забезпечення актуальності, безперебійної і комфортної роботи програм 1С:Підприємство, а також отримання консультаційних та інформаційних послуг з питань ведення обліку та роботи у програмах 1С:Підприємство, користувачам надається інформаційно-технологічний супровід (ІТС).
Інформаційно-технологічний супровід є сукупністю послуг партнерів і сервісів ІТС, що дозволяють зробити простою і зручною роботу з ведення обліку, підготовки та здачі регламентованої звітності, обміну податковими документами, отримання кваліфікованої консультаційної, інформаційної та технічної допомоги, забезпечення збереження даних. Повний перелік послуг і сервісів ІТС наведено на порталі ІТС portal.1c.eu.
Ціни інформаційно-технологічного супроводу не змінювалися з липня 2015 року, але за той же час постійно збільшувалися витрати на якісну розробку та підтримку типових рішень, додання нових сервісів ІТС та розвиток існуючих сервісів, а також на якісне обслуговування користувачів партнерами-франчайзі. Для забезпечення якісної та безперебійної підтримки заздалегідь оголошуємо про підвищення цін:
· з жовтня 2017 року на договори ІТС (ПРОФ, ТЕХНО, апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ);
· з грудня 2017 року на сервіс ІТС Галузевий.
Роздрібні ціни на ІТС з 01.10.2017 р.
Вид договору ІТС |
Договір |
Роздрібна ціна договору ІТС, грн., |
ІТС ПРОФ |
||
|
12 міс. |
6450,00 |
|
6 міс. |
3450,00 |
|
3 міс. |
1800,00 |
|
окремий випуск |
1200,00 |
ІТС ТЕХНО |
||
|
12 міс. |
4500,00 |
|
6 міс. |
2400,00 |
Роздрібні ціни на сервіс ІТС Галузевий з 01.12.2017 р.
Вид сервісу |
Кількість місяців |
Роздрібна ціна, грн., в т.ч. ПДВ 20% |
ІТС Галузевий 1-ї Категорії |
||
|
1 міс. |
360,00 |
|
3 міс. |
780,00 |
|
6 міс. |
1440,00 |
|
12 міс. |
2700,00 |