1c_bank_.png

Акція «Безкоштовна комплектація продуктом «Обмін даними між ПП 1С:Підприємство та системами Клієнт-Банк»


07.07.2017

Нова інструкція по відновленню роботи з програмою 1С:Звіт:


Увага! Ми рекомендуємо, щоб всі нижчеописані дії виконувалися технічним фахівцем, в точності як описано.

  1. В незалежності від того, яка версія ЗВІТ у вас встановлена, ми вкрай рекомендуємо не забувати робити своєчасні резервні копії на безпечні сховища. Якщо у вас Звіт версії 284 або 291, резервну копію найкраще зробити просто скопіювавши БД ЗВІТ (папка db в кореневому каталозі Звіт). Якщо версія ЗВІТ інша - зробити резервну копію засобами програми.

  2. Виявлено, що зараження вірусом "петя" дві версії ЗВІТ - 284 і 291. І, хоча, випадків зараження через Звіт нами не зафіксовано, ми рекомендуємо не користуватися ЗВІТ цих версій і провести заміну бібліотек програми на безпечні.

  3. Якщо встановлена ​​версія 284-286, то потрібно завантажити відповідні пакети ручних оновлень і провести оновлення до 287 версії вручну.

  4. Якщо встановлена ​​версія 287-290, то додаткових дій виконувати не потрібно. Пізніше буде випущено безпечне оновлення до останньої версії.

  5. Якщо у вас встановлена ​​версія 291, вам потрібно зробити резервну копію файлу БД ЗВІТ (скопіювавши файл БД, заст Звіт запускати НЕ ПОТРІБНО), завантажити файл Zvit_safe_DLL.zip і розпакувати його в каталог установки Звіт з заміною.

  6. Після виконання цих дій у вас буде встановлено безпечний Звіт, з яким ви зможете працювати.


У разі виникнення питань - ви можете їх задати по електронній пошті, написавши листа на наш тимчасовий поштову адресу hotline-zvit@ukr.net


Возврат к списку