27.04.2017

Запуск сервісу "1С:ЕДО" в комерційну експлуатацію – порядок реєстрації договорів.


Інформаційним листом №2017-1120 від 27.04.2017 р. було оголошено про відокремлення електронного документообігу в окремий сервіс "1С:ЕДО" і початок його комерційної експлуатації з 01.05.2017 р.

2.jpg

Сервіс "1С:ЕДО" надає такі можливості:


створення первинних документів за існуючими шаблонам безпосередньо у сервісі "1С:ЕДО";


• вивантаження рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних з типових конфігурацій  "1С:Підприємство" у сервіс "1С:ЕДО" натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів та додаткових обробок (пряма інтеграція);


• підписання, шифрування та відправка документів контрагентам-користувачам, які використовують сервіс "1С:ЕДО", а також програми M.E.Doc і Сота, по прямому з'єднанню або за поштовим з'єднанням через транзитний сервер СДО (сервер документообігу),  або засобами електронної пошти;


• отримання від своїх контрагентів, які використовують сервіс "1С:ЕДО" або програми M.E.Doc чи Сота, електронних документів;


• завантаження із сервісу "1С:ЕДО" у типові конфігурації "1С:Підприємство" рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів та додаткових обробок (пряма інтеграція).


Сервіс "1С:ЭДО" дозволить зекономити час та кошти, позбувшись необхідності роздруковувати та видавати (надсилати поштою) паперові копії бухгалтерських документів своїм контрагентам.

 

Звертаємо увагу, що з 01.05.2017 р. у сервісі "1С:Звіт" буде відключено безкоштовне використання сервісу електронного документообігу за винятком обміну податковими документами, який як і раніше залишається доступним у сервісі "1С:Звіт".


З 27.04.2017 р. можна придбати такі договори на сервіс "1С:ЕДО":


Ціни договорів на сервіс "1С:ЕДО"


 Вид договору

Код підписки

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

1С:ЕДО. Основне підключення (вартість за 1 місяць)

240

51

1С:ЕДО. Додаткове підключення (вартість за 1 місяць)

241

51

1С:ЕДО. NFR (вартість за 12 місяців)

242

*

Перехід на мережеве використання сервісу "1С:Звіт" або "1С:ЕДО"
(разовий платіж, для кожного підприємства)

360


Підключення декількох організацій партнера до сервісу "1С:ЕДО" здійснюється за правилами оформлення договору "1С:ЕДО. Додаткове підключення". При цьому, оплата здійснюється за цінами партнера з відповідної колонки.


Возврат к списку